دستگاه های چاپ لابراتوار نگاه فیلم

لابراتوار نگاه فیلم با بکارگيري سريعترين و با کيفيت ترين دستگاه هاي چاپ دنيا، اين امکان را براي مشتريان خود فراهم نموده است که بهترين چـاپ موجود را در کوتاه ترين زمــان و بالاترین کیفیت و با قیمتی مناسب در اختيار داشته باشند. تعميرات و نگهداري منظم و دائمي اين دستگاه ها توسط اين لابراتوار باعث شده است کيـفيت چاپ آنها،هميشه در بالاترين سطح خود باشند.دستگاه های این مجموعه عبارتند از :

 

Noritsu QSS-3201 : 

این دستگاه که توانـــايي چاپ 1200 عدد 9x12 در ســــاعت را داراست دستگـــاهي لیزری و با تکنولوژی بالا می باشد که با تغـــذيه دارویی مناسب ، بهترين و سريعــترين ظهور و ثبوت را انجام ميدهد. اين دستگاه تا عرض 30 سانتيمتر و طول 90 سانتیمتر را پشتیبانی مي نمايد.

Noritsu LPS-24 PRO :

دستگـــاهي لیزری و با تکنولوژی بالا می باشد که با تغـــذيه دارویی مناسب ، بهترين و سريعــترين ظهور و ثبوت را انجام ميدهد. اين دستگاه تا عرض 60 سانتيمتر و طول 90 سانتیمتر را پشتیبانی مي نمايد.

 

    

 

DOLI – 3620 :

PRO LAB DOLI – 3620 که ساخت شرکت longyie میباشد. اين دستگاه تا عرض 60 سانتيمتر و طول 90 سانتیمتر را ساپورت مي نمايد.تنها دستگاهی می باشد که 4 مخزن کاغذ همزمان را پشتیبانی می نماید و رزولیشن این دستگاه 520dpi میباشد.


  

 

Durst Theta 76 :

این دستگاه ساخت شرکت Durst Phototechick AG میباشد و تا عرض 76 سانتيمتر و طول 4 متر را ساپورت مي نمايد.رزولیشن این دستگاه 1200dpi میباشد.

 

Chromira 50 :

Chromira 50 که ساخت شرکت zbe آمریکا میباشد. اين دستگاه تا عرض 130 سانتيمتر و طول نامحدود را ساپورت مي نمايد.سرعت چاپ اين سيستم ،بسيار سریع می باشد.